Gered gereedschap op 18 mei

Geef uw gereedschap de kans op een tweede leven en daarmee veel leerlingen in de derde wereld de kans een beroepsopleiding te volgen. Aanstaande zaterdag 18 mei van 10 tot 13 uur is voor dit doel een gereedschap-inzamelactie  in de Munnik in Westmaas. Heeft u nog bruikbaar gereedschap lever het dan zaterdag in!

Het ingezamelde gereedschap wordt voornamelijk gebruikt in opleidingscentra in de derde wereld voor houtbewerking en meubelmakerij, metaalbewerking en lassen, elektrotechniek, leerbewerking en schoenmakerij, kleermakerij, loodgieten en autoreparatie en onderhoud. Speciaal wordt verzocht om ring- en steeksleutels, multimeters, lijmklemmen, generators, eenvoudige draaibankjes voor hout en metaal, bankschroeven en alle soorten autogereedschap. Er is geen behoefte aan tuingereedschap. accuboormachines, ongesorteerde spijkers en schroeven en doorgeroest gereedschap. Alle gereedschap wordt na ontvangst eerst getest en zo nodig opgeknapt. Per zeecontainer wordt het tenslotte vervoerd naar de plaats van bestemming.

Hartelijk dank n
amens de Diaconie!