Kerkdienst horen of zien

Kerkdiensten bekijken en beluisteren.

Onze kerkdiensten zijn te beluisteren en te bekijken via onze website: www.pkn-nieuwland.nl , klik op kerkdiensten horen of zien en kies dan menupunt Westmaas luisteren of Westmaas kijken

Bij luisteren komt u vanzelf bij kerkdienstgemist op onze pagina en kunt kiezen uit alle opnames die daar nog staan. Als er een live uitzending is komt u daar van zelf in, hooguit nog even op de grote pijl > klikken. De uitzending is ook te beluisteren via de website van www.kerkdienstgemist.nl en dan zoeken naar Westmaas

Bij kijken komt u nvanzelf op ons Youtube kanaal terecht en kunt u klikken op de gewenste uitzending. Bij een live uitzending staat "live" vermeld. Deze speelt dan vanzelf af, hooguit nog even op de grote pijl  >  klikken. De dienst is ook te bekijken via YouTube en dan zoeken naar PKN Nieuwland te Westmaas